Instytut-mz.pl

Fizjoterapia
Programy terapeutyczne zostały opracowane na podstawie setek zadowolonych pacjentów naszej poradni
Zapisy

Programy terapeutyczne

Na pierwszej wizycie specjalista dobierze dla Ciebie odpowiedni program terapeutyczny, który zostanie indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Program realizowany jest w cyklu 60-dniowym, w formie pakietu. Sprawdź co zawiera cały pakiet.

Program dla jelit

Program złożony jest z kompleksowej terapii mającej na celu pobudzenie perystaltyki układu pokarmowego oraz zmniejszenie intensywności oraz częstotliwości wzdęć i zaparć. 

Program przeznaczony dla wszystkich osób:
 • zmagających się z uporczywymi wzdęciami,
 • mających problemy z wypróżnieniem,
 • borykających się z szeregiem objawów ze strony układu pokarmowego, w szczególności jeśli nasilają się one po nawet najmniejszych aktywnościach fizycznych,
 • po zabiegach operacyjnych w okolicach tułowia,
 • po resekcjach części układu pokarmowego.

Program dla zestresowanych

Program zawiera elementy terapii mające na celu zmniejszenie negatywnych skutków stresu i codziennych przeciążeń, będące jedną z częstszych przyczyn bezsenności, przewlekłego zmęczenia, niepokoju, szeroko pojętych zaburzeń funkcji układu nerwowego i pokarmowego.

Program przeznaczony dla wszystkich osób:
 • mających problem z osiągnięciem stanu odprężenia po dniu pełnym obowiązków,
 • obciążonych wysokim ryzykiem pojawienia się nadmiernego stresu,
 • z wykształconymi zaburzeniami snu,
 • borykających się z bólami napięciowymi,
 • cierpiących na nawracające spadki nastroju.
 • Fizjoterapeuta
  Mateusz Baleja

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wspólnie z zespołem Poradni Dietetycznej IMZ pracuje nad kompleksowym wsparciem pacjentów z przewlekłymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego oraz szeroko pojętymi zaburzeniami funkcjonowania osi jelitowo-mózgowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów ortopedycznych, sportowych czy cierpiących na bóle natury psychosomatycznej oraz trzewnej. W swojej pracy posługuje się terapią manualną, pinoterapią, różnymi formami masażu czy też treningiem medycznym. W kontakcie z pacjentem najważniejsze jest dla niego zrozumienie jego potrzeb oraz znalezienie przyczyny istniejącego problemu.

  Wybierz formę współpracy

  Wybierz dogodną formę współpracy z naszym specjalistą. Możesz rozpocząć współpracę od pojedynczej wizyty, a jeżeli jesteś zdecydowany wybierz pakiet wizyt korzystny cenowo.
  Złóż zamówienie. Po opłaceniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu wizyty. Na pierwszej wizycie fizjoterapeuta dobrze odpowiedni dla Ciebie program terapii.

  Zapisy na czerwiec 2022

  Wizyta

  170 zł 200 zł

  Zapisy na czerwiec 2022

  Pierwszy pakiet

  780 zł / 60 dni

  Koszt wizyty: 156 zł

  Zostało 8 wolnych miejsc

  Przedłużenie pakietu

  600 zł / 60 dni

  Koszt wizyty: 150 zł

  W pakiecie otrzymasz określoną liczbę wizyty do wykorzystania przez 60 dni. Czas na wykorzystanie pakietu (60 dni) liczony jest od pierwszej wizyty.

   

  Najczęściej zadawane pytania FAQ

  W zależności od etapu współpracy i stopnia skomplikowania Twojego przypadku każda wizyta przebiega inaczej. Na początku przeprowadzany jest dogłębny wywiad dotyczący Twoich dolegliwości. W kolejnych etapach, jeszcze na pierwszej wizycie, podejmowane są działania terapeutyczne mające na celu zwiększenie komfortu Twojego życia. Podczas wizyt odbywają się także rozmowy edukacyjne, prezentacje ćwiczeń oraz technik automasażu brzucha.

  Jeśli posiadasz, przynieś na pierwszą wizytę wszystkie badania obrazowe, które posiadasz, w szczególności jeśli w przeszłości przechodziłeś/aś zabieg operacyjny albo doznałeś/aś jakiegokolwiek urazu wpływającego na układ mięśniowo-szkieletowy.
  Na wizytę warto również zabrać luźny strój oraz badania laboratoryjne mogące sugerować nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu pokarmowego.

  Shopping Cart