Instytut-mz.pl

Fizjoterapia
w Łodzi

Umów się na wizytę

Na pierwszej wizycie nasz specjalista dobierze dla Ciebie odpowiedni program terapeutyczny, który zostanie indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Programy terapeutyczne zostały opracowane na podstawie setek zadowolonych pacjentów naszej poradni. Zadzwoń i umów się na wizytę z naszym specjalistą!

Czas trwania wizyty: ok. 55 minut

Koszt wizyty: 140 zł

Rejestracja poradni

+48 513 446 640

Godziny pracy rejestracji:

Poniedziałek: 10:00 – 18:00

Wtorek: 10:00 – 18:00

Środa: 7:30–15:30

Czwartek: 7:30–15:30

Piatek: 12:30–18:00

Fizjoterapeuta
Mateusz Baleja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wspólnie z zespołem Poradni Dietetycznej IMZ pracuje nad kompleksowym wsparciem pacjentów z przewlekłymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego oraz szeroko pojętymi zaburzeniami funkcjonowania osi jelitowo-mózgowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów ortopedycznych, sportowych czy cierpiących na bóle natury psychosomatycznej oraz trzewnej. W swojej pracy posługuje się terapią manualną, pinoterapią, różnymi formami masażu czy też treningiem medycznym. W kontakcie z pacjentem najważniejsze jest dla niego zrozumienie jego potrzeb oraz znalezienie przyczyny istniejącego problemu.

Fizjoterapia Łódź

Jak dojechać

Nasz adres:
Łódź, ul. Więckowskiego 13
II piętro

Opinie pacjentów

masaż brzucha u fizjoterapeuty

Poradnia fizjoterapii

Czas trwania wizyty: ok. 55 minut

140 zł

Umów się na wizytę!

Fizjoterapia

W zależności od etapu współpracy i stopnia skomplikowania Twojego przypadku każda wizyta przebiega inaczej. Na początku przeprowadzany jest dogłębny wywiad dotyczący Twoich dolegliwości. W kolejnych etapach, jeszcze na pierwszej wizycie, podejmowane są działania terapeutyczne mające na celu zwiększenie komfortu Twojego życia. Podczas wizyt odbywają się także rozmowy edukacyjne, prezentacje ćwiczeń oraz technik automasażu brzucha.

Fizjoterapeuta Mateusz Baleja przyjmuje w środy w godz. 8:00-12:00 oraz w piątki w godz. 16:00-20:00. Wizyty odbywają się w Instytucie Medycyny Zapobiegawczej, na ul. Więckowskiego 13 (2. piętro) w Łodzi.

Informacje odnośnie przygotowania do pierwszej wizyty u fizjoterapeuty w IMZ zawsze otrzymasz od nas drogą mailową. 

Na pierwszą wizytę możesz przynieść:

  • wszystkie badania obrazowe, które posiadasz, w szczególności jeśli w przeszłości przechodziłeś/aś zabieg operacyjny albo doznałeś/aś jakiegokolwiek urazu wpływającego na układ mięśniowo-szkieletowy 
  • badania laboratoryjne mogące sugerować nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu pokarmowego,
  • luźny strój do przebrania.

Wizyta u fizjoterapeuty w Instytucie Medycyny Zapobiegawczej trwa do 60 minut.

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty IMZ obejmuje wywiad, terapię oraz zalecenia dla pacjenta. Kolejne wizyty będą zawierać, oprócz terapii, rekomendowane działania terapeutyczne oraz aktualizację zaleceń.

Płatności możesz dokonać przed wizytą za pośrednictwem Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym (w przypadku przedpłaty link do płatności otrzymasz mailem razem z wytycznymi) lub po zakończeniu wizyty, w kasie recepcji IMZ, płacąc kartą lub gotówką.

Shopping Cart