Instytut-mz.pl

Karolina Pietrakiewicz

Dietetyk kliniczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła również studia podyplomowe z Psychoonkologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od lat uczestniczka szkoleń i licznych wydarzeń poświęconych zdrowiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Entuzjastka ludzkiej psychiki i odżywczego, smacznego gotowania.

Szczególnym zainteresowaniem darzy wsparcie probiotyczne i dietoterapię w stanach wynikających z zaburzenia osi mózg-jelita, jak depresja czy IBS. Specjalizuje się w pomocy pacjentom z przerostami mikrobioty układu pokarmowego, w szczególności dotyczących przerostów komponenty grzybiczej (SIFO). Świadczy wsparcie i opiekę żywieniową nad pacjentami onkologicznymi.

W swojej pracy kładzie nacisk na pełne zrozumienie pacjenta i komunikację. Ceni holistyczne podejście do zdrowia, a swoją pracę porównuje do krawiectwa – jej suplementacja, dietoterapia i zalecenia są skrojone pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Pomaga pacjentom we wdrożeniu stopniowych zmian w stylu życia, prowadzących do poprawy ich zdrowia i samopoczucia.

dietetyk kliniczny Karolina Pietrakiewicz

Opinie pacjentów

usługi dietetyczne

Dietetyka Kliniczna

Sprawdź dostępne warianty współpracy

Shopping Cart