Instytut-mz.pl

Współpraca on-line

pakiet premium

dla jelit

Dla kogo?

Jeżeli zmagasz się z uporczywymi wzdęciami, nieustannym uczuciem przelewania w jelitach, w dniu codziennym towarzyszą Ci nudności, szkodzi Ci coraz więcej produktów spożywczych przez co Twoja dieta jest bardzo uboga, skarżysz się na nieustanne biegunki lub zaparcia to prawdopodobnie cierpisz na zaburzenia mikrobiomu jelitowego – nasz program jest dla Ciebie!

Specjalizujemy się we współpracy z osobami cierpiącymi na:

  • SIBO,
  • SIFO,
  • IMO,
  • IBS zespół jelita drażliwego,
  • dysbiozę jelitową.

Jeżeli jesteś, gotowy na zmianę, otwarty na nowe rozwiązania, zaangażowany i zmotywowany to nie będzie lepszego momentu, aby podjąć niezbędne kroki do poprawy komfortu Twojego życia!

Współpraca on-line

Jeśli jesteś gotowy to z przyjemnością
poprowadzimy Cię krok po kroku
przez cały proces terapii oraz będziemy do Twojej dyspozycji tak aby na bieżąco rozwiewać i wyjaśniać wszystkie Twoje wątpliwości.

Stały kontakt

Podczas trwania procesu terapeutycznego znajdziesz się pod naszą stałą opieką. Oprócz regularnych konsultacji oraz wymian komentarzy, zawsze możesz skorzystać z możliwości kontaktu poprzez e-mail. Dzięki stałemu kontaktowi nasz dietetyk będzie wspierać Cię przy wprowadzania niezbędnych zmian w Twoim życiu!

Kompleksowe podejście

Fundamentem naszej współpracy będzie holistyczne podejście do Twojego zdrowia. W problemach jelitowych niezwykle istotne są takie aspekty jak styl życia, rytmy okołodobowe i właściwa regeneracja, sposób odżywania organizmu, regeneracja mikrobioty, wsparcie suplementacyjne oraz odpowiednio zaplanowana probiotykoterapia. Wszystko to składa się na przygotowanie zindywidualizowanego planu działania!

Najlepsze efekty

Ścisłe zaplanowanie procesu terapeutycznego na początku współpracy jest niezwykle ważne dla skuteczności leczenia i przekłada się na efekty podejmowanych działań. Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu, stałej opiece dietetycznej oraz kontroli Twojego żywienia i suplementacji jesteśmy w stanie tak manipulować całym procesem leczenia, aby zagwarantować Ci najszybszy możliwy powrót do zdrowia.

PAMIĘTAJ! Nasi specjaliści mogą ułożyć najlepszą strategię, zaplanować najskuteczniejszą suplementację i probiotykoterapię, ale bez Twojego zaangażowania, odrobiny czasu i cierpliwości oraz systematycznie wdrażanych zaleceń nasze wspólne efekty będą niewielkie.

KONSULTACJE

Spotkania realizowane w ciągu 30 dni:
2 konsultacja Skype (ok 60 min)
2 konsultacje telefoniczne (ok 30 min)

ZALECENIA

Zdrowe jelito to nie tylko żywienie, ale również styl życia. Dostaniesz od nas:
Spersonalizowany plan żywieniowy
Wskazówki regulujące Twój tryb życia
Analizę wyników badań laboratoryjnych
Zindywidualizowaną strategię terapii Twoich dolegliwości

PLAN SUPLEMENTACYJNY

Wyjaśnimy Ci czego jeszcze potrzebuje Twój organizm i dlaczego:
Wyrównanie niedoborów żywieniowych
Dopasowana indywidualnie probiotykoterapia
Fitoterapia
Dodatkowe preparaty wpływające na zmniejszenie dolegliwości

COTYGODNIOWĄ ANALIZĘ ŻYWIENIA

Nie pracujemy na sztywnej diecie, udoskonalamy Twój indywidualny styl odżywiania, używając do tego dzienniczka żywieniowego. Łagodnie i małymi kroczkami wypracowujemy Twój właściwy styl odżywiania.

Współpraca on-line

pakiet premium

dla jelit

Jeżeli jesteś na liście oczekujących do naszych dietetyków, skontaktujemy się z Tobą w najbliższych tygodniach – prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub OFERTY w swojej skrzynce email. Wiadomości mailowe od nas mogą trafiać do tych folderów.

Zapisy na październik 2022

Pakiet premium

890 zł / 30 dni

Liczba miejsc ograniczona

Najczęściej zadawane pytania

Aby zauważyć pozytywne efekty czasem wystarczy tylko miesiąc współpracy, jednak z reguły współpraca z naszymi specjalistami trwa nie krócej niż 3 miesiące. W bardzo ciężkich przypadkach, z wieloma chorobami towarzyszącymi, proces terapeutyczny może trwać nawet kilkanaście miesięcy.

Poprawę samopoczucia i komfortu życia. Zauważysz również różnice w wyglądzie i funkcjonowaniu jelit. Skala zmian i ich dobroczynnych efektów w większości zależeć będzie od twojego zaangażowania. Kilka miesięcy rzetelnej współpracy może wywrzeć pozytywny wpływ na stan Twojego zdrowia na długie lata.

Tak, wszystko zależy od tempa osiąganych postępów. W przypadku dolegliwości wynikających z zaburzeń mikrobiomu i funkcji jelit, niektóre protokoły wymagają okresu przygotowawczego przed wdrożeniem właściwego leczenia. Wszystkiego dowiesz się w trakcie pierwszej konsultacji.

Shopping Cart