KONFERENCJA
Human
Microbiome
Expert
Wydarzenie, które zrewolucjonizuje Twoje postrzeganie zdrowia człowieka!
- 1 grudnia 2024
- Vienna House Andel`s Łódź
Unikalna formuła konferencji
Zapomnij o nudnych wykładach i sponsorowanych prezentacjach.
Human Microbiome Expert 2024 wyróżnia się unikalną formułą, gdzie całość poprowadzi najbardziej rozpoznawalny lekarz w Polsce popularyzujący wiedzę o mikrobiomie – Oskar Kaczmarek, znany w mediach społecznościowych jako Doktor Mikrobiom. Przez blisko dekadę swojej zawodowej działalności, zyskał zaufanie tysięcy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Każdego roku jego szkolenia przyciągają setki profesjonalistów, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie terapii mikrobiomowych. To on wprowadził do Polski pojęcie “uprzemysłowionego mikrobiomu”, które jeszcze bardziej uwypukliło znaczenie kompetentnej jego modulacji w prewencji chorób dietozależnych. Dzięki jego wiedzy, charyzmie i pasji, wydarzenie przybierze formę interaktywnego spotkania, które daleko odbiega od tradycyjnych konferencji. Bez teoretycznych dywagacji i rozczulania się nad ciekawostkami, które nic nie wnoszą do praktyki gabinetowej – skupimy się wyłącznie na tym, co naprawdę istotne w pracy z pacjentem.
Najważniejsze wydarzenie
Skoncentrowane wokół postępów i przyszłości terapii mikrobiomowych
Wśród ostatnich osiągnięć w nauce, nic nie przewyższa znaczenia mikrobiomu! W tym roku HUMAN MICROBIOME EXPERT odbędzie się w prestiżowym Hotelu Andel’s w Łodzi, znajdującym się w zabytkowym kompleksie Manufaktury. To niepowtarzalna okazja, aby na żywo, w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnego specjalisty w Polsce, poznać kierunki badań, które zmieniają nasze podejście do skutecznego leczenia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych.
Społeczność Pasjonatów
Human Microbiome Expert gromadzi profesjonalistów i entuzjastów mikrobiomu z całego kraju, którzy podobnie jak Ty, pragną poszerzać swoje horyzonty i wprowadzać innowacyjne rozwiązania w swojej pracy. To wyjątkowa okazja, aby wymieniać się doświadczeniami i tworzyć trwałe relacje zawodowe.
Prowadzący
Oskar Kaczmarek DOKTOR MIKROBIOM
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od blisko dekady propaguje ideę terapii opartej na pracy z uprzemysłowionym mikrobiomem, będąc pionierem tego terminu w Polsce. Autor pierwszego w kraju eksperckiego kursu interwencji probiotycznych, który ukończyło blisko 400 specjalistów różnych dziedzin medycyny. Prelegent na licznych konferencjach dla lekarzy i dietetyków m.in. na międzynarodowej konferencji Experts of Microbiota. Wieloletni uczestnik największych światowych konsorcjów zrzeszających czołowych specjalistów i badaczy mikrobiomu. Jego główne zainteresowania naukowe związane są z immunologią błon śluzowych i problematyką zaburzeń mykobiomu. Od 2019 roku pełni funkcję dyrektora medycznego Instytutu Medycyny Zapobiegawczej w Łodzi, w którym kieruje zespołem specjalistów poradni.
Wyselekcjonowani Wystawcy
Aby zostać Wystawcą na konferencji Human Microbiome Expert 2024, wymagane jest przejście procesu kwalifikacji.
Spośród zgłoszeń wybieramy tylko te marki, produkty i usługi z obszaru mikrobiomu człowieka, które spełniają najwyższe standardy i są zgodne z zasadami medycyny opartej na dowodach (EBM).
Obecność na liście Partnerów konferencji to świadectwo najwyższej jakości, gwarantujące, że żadna firma nie znalazła się tam przypadkowo.
Partnerzy zostaną przedstawieni niebawem
Program HME 2024
10:15 - 11:00
REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
11:00 - 12:15
I BLOK WYKŁADOWY
TEGO NIE USŁYSZYSZ NA INNYCH KONFERENCJACH, A JEST TO NIEZBĘDNE DO ZROZUMIENIA TEMATU – BEZ TEJ WIEDZY, DALSZA DYSKUSJA BĘDZIE NIEPEŁNA
Co najsilniej determinuje podatność mikrobiomu jelita na późniejsze zaburzenia?
Zrozumienie tych aspektów jest kluczowe dla dalszych dyskusji temat przyszłości terapii mikrobiomowych.
12:15 - 12:45
PRZERWA KAWOWA
NETWORKING I KOMUNIKACJA Z WYSTAWCAMI
12:45 - 13:45
II BLOK WYKŁADOWY
OD NAUKI DO KLINIKI
Kluczowe problemy, kontrowersje i nowe perspektywy.
13:45 - 15:00
PRZERWA KAWOWA / LUNCHOWA
NETWORKING I KOMUNIKACJA Z WYSTAWCAMI
15:00 - 16:15
III BLOK WYKŁADOWY
ODŻYWIENIE MIKROBIOMU W ERZE NOWOCZESNEGO ROLNICTWA
Zapomnij o przestarzałych poglądach na temat idei prebiotykoterapii.
16:15 - 17:00
PRZERWA KAWOWA
NETWORKING I KOMUNIKACJA Z WYSTAWCAMI
17:00 - 18:15
IV BLOK WYKŁADOWY
AKTUALNE WYZWANIA W PROBIOTYKOTERAPII
Aspekty pracy z probiotykami, których najprawdopodobniej jeszcze nie znasz – czyli jak efektywnie wykorzystywać potencjał szczepów probiotycznych? Rekomendacje vs. Praktyka kliniczna.
* Tematy i harmonogram wykładów może ulec zmianie
Dla kogo
Wydarzenie skierowane jest do specjalistów z różnych dziedzin medycyny, nauk pokrewnych oraz wszystkich pasjonatów mikrobiomu poszukujących najnowszych informacji w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.
Zarezerwuj miejsce
IV pula biletów
UWAGA: Ostatnie miejsca w niższej cenie!
BILET STANDARD
- Uczestnictwo w 4 blokach wykładowych
- Certyfikat potwierdzający udział w Human Microbiome Expert 2024
- Serwis kawowy w trakcie przerw
- 30-dniowy dostęp do prezentacji online po wydarzeniu
- Możliwość uczestnictwa w sesjach networkingowych w dedykowanej strefie
BILET PREMIUM
- Uczestnictwo w 4 blokach wykładowych
- Certyfikat potwierdzający udział w Human Microbiome Expert 2024
- Serwis kawowy w trakcie przerw
- 30-dniowy dostęp do prezentacji online po wydarzeniu
- Możliwość uczestnictwa w sesjach networkingowych w dedykowanej strefie
- Lunch w formie bufetu
- 30-dniowy dostęp do nagrania z konferencji
- Prezenty od Partnerów
Najczęściej zadawane pytania
Tak. W koszyku zamówienia wybierz odpowiednią ilość sztuk. Dopisz do zamówienia pozostałych uczestników (imię i nazwisko). Możesz to zrobić w okienku “Uwagi do zamówienia”. Wtedy będziemy mogli dopisać dodatkowe osoby do listy uczestników.
Możesz również zgłosić pozostałych uczestników mailem na adres sekretariat@instytut-mz.pl, podając przy tym numer zamówienia.
Nie. Wejście odbywa się według listy uczestników, za okazaniem dokumentu tożsamości.
Tak. Dokonując zamówienia zaznacz pole “Chcę otrzymać fakturę VAT” i podaj niezbędne dane. Wystawimy dokument i prześlemy go na Twój adres email.
Tak. Wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Tak. W zależności od wielkości grupy, posiadamy dwa kody rabatowe, z których można skorzystać podczas składania zamówienia.
Dla grup liczących min. 3 osoby - kod GRUPA3 uprawniający do rabatu w wysokości 140 zł/osobę.
Dla grup liczących min. 6 osób - kod GRUPA6 uprawniający do rabatu w wysokości 180 zł/osobę.
Uczestnicy z biletem Premium mają zapewniony lunch oraz serwis kawowy.
Uczestnicy z biletem Standard mają zapewniony serwis kawowy.
W czasie trwania konferencji, ze względów logistycznych, nie będzie możliwości wykupienia lunchu.
Tak. Masz na to 14 dni od terminu złożenia zamówienia. Ze względów organizacyjnych, decyzję o rezygnacji prosimy składać maksymalnie 10 dni przed realizacją szkolenia.
W celu dokonania zwrotu prosimy o wypełnienie oświadczenia, którego wzór jest zamieszczony na stronie LINK i przesłanie jego skanu mailem na adres sekretariat@instytut-mz.pl.
Możesz również przekazać swój bilet innej osobie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami mailowo maksymalnie 10 dni przed terminem konferencji, podając imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail nowego uczestnika.
Zostań Wystawcą
Dołącz do nas i zyskaj widoczność wśród najlepszych marek oraz firm związanych z mikrobiomem człowieka.
Zapraszamy do wzięcia udziału jako Partner i Wystawca w największej konferencji w Polsce poświęconej problematyce zaburzeń mikrobiomu. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z całego kraju, co stanowi wyjątkową okazję do nawiązania wartościowych kontaktów i promowania swojej działalności.
Aby zostać Wystawcą na konferencji HME 2024, wymagane jest przejście procesu kwalifikacji. Spośród zgłoszeń zostaną wybrane marki, produkty i usługi z obszaru mikrobiomu człowieka, które spełniają najwyższe standardy i są zgodne z zasadami medycyny opartej na dowodach (EBM). Obecność na liście Partnerów konferencji to świadectwo najwyższej jakości, co daje pewność, że żadna firma nie znalazła się tam przypadkowo.
Skontaktuj się z nami, aby poznać potencjał współpracy:
m.trzeszczak@instytut-mz.pl