Instytut-mz.pl

Artykuły

Znajdziesz tu artykuły autorstwa specjalistów Instytutu Medycyny Zapobiegawczej, dotyczące ludzkiego mikrobiomu, szeroko pojętej dietetyki, suplementacji i probiotykoterapii.

W naszych publikacjach poruszamy różnorodne zagadnienia i ciekawostki ze świata nauki, które mają na celu dostarczenie Ci wiedzy, pozwalającej na zwiększenie komfortu funkcjonowania układu pokarmowego czy pomoc w walce z innymi problemami zdrowotnymi, które są powiązane z tematyką mikrobioty. Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą udostępniamy, będzie dla Ciebie cenna, a jej zastosowanie w codziennym życiu przyniesie wiele korzyści. 

Wszystkie nasze publikacje są poparte aktualnymi doniesieniami naukowymi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że informacje, które u nas znajdziesz, są rzetelne i sprawdzone. Zapraszamy do lektury naszych artykułów oraz do aktywnego uczestnictwa w dyskusji na temat omawianych przez nas zagadnień w sekcji komentarzy. Życzymy owocnej lektury i pozytywnych efektów wdrożenia w życie zdobytej wiedzy!

Shopping Cart

Wielka wyprzedaż!

Zdobądź nasze szkolenia w najniższej możliwej cenie. Skorzystaj z rabatu:

-60% na wszystkie szkolenia

Kod rabatowy:

2024

Uwaga! Ograniczona liczba kodów

* Kod rabatowy ważny do 20.01.2024 lub do wyczerpania. Minimalna wartość zamówienia 250 zł

Zapisz się na newsletter!

Najnowsze odkrycia w dziedzinie mikrobioty i zdrowego stylu życia

Promocje i oferty dostępne tylko dla naszych subskrybentów

Wiedza od ekspertów, która pomoże Ci zadbać o zdrowie