Instytut-mz.pl

Patrycja Pawicka

Dietetyk kliniczny

Podstawą w pracy dietetyka jest dla niej dokładne zrozumienie potrzeb pacjenta. Każdy pacjent jest dla niej nowym wyzwaniem do którego należy dobrać indywidualne postępowanie. Podjęte działania planuje razem z pacjentem, tak by ich wprowadzanie w życie było komfortowym i naturalnym procesem.

W IMZ zajmuje się przede wszystkim pacjentami zmagającymi się z szeroko pojętymi zaburzeniami mikrobioty jelitowej, w szczególności tymi mającymi wpływ na zaburzenia gospodarki węglowodanowo-insulinowej. Pomaga także pacjentom zmagającym się z chorobami metabolicznymi oraz cierpiącym na nieswoiste choroby zapalne jelit.

W pracy kieruje się zasadą całościowego podejścia do problemu. Twierdzi że jedynie wielopłaszczyznowa analiza i znalezienie przyczyny występujących dysfunkcji pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących i długotrwałych efektów oraz powrót do pełni zdrowia.

Poza pracą zawodową bardzo ważny jest dla niej także samorozwój, dlatego nieustannie poszerza wiedzę i zdobywa nowe umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dietetyki klinicznej i terapii mikrobiomu człowieka.

dietetyk kliniczny Patrycja Pawicka

Opinie pacjentów

usługi dietetyczne

Dietetyka Kliniczna

Sprawdź dostępne warianty współpracy

Shopping Cart

Wielka wyprzedaż!

Zdobądź nasze szkolenia w najniższej możliwej cenie. Skorzystaj z rabatu:

-60% na wszystkie szkolenia

Kod rabatowy:

2024

Uwaga! Ograniczona liczba kodów

* Kod rabatowy ważny do 20.01.2024 lub do wyczerpania. Minimalna wartość zamówienia 250 zł

Zapisz się na newsletter!

Najnowsze odkrycia w dziedzinie mikrobioty i zdrowego stylu życia

Promocje i oferty dostępne tylko dla naszych subskrybentów

Wiedza od ekspertów, która pomoże Ci zadbać o zdrowie