Instytut-mz.pl

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów Instytutu Medycyny Zapobiegawczej. Pacjenci trafiający pod naszą opiekę otrzymują wsparcie uwzględniające między innymi aspekty zmiany sposobu żywienia, stylu życia oraz indywidualnie dobranej suplementacji. To stanowi podstawę naszej pracy.

oskar kaczmarek

Oskar Kaczmarek

specjalista mikrobioty
dyrektor medyczny

Pacjenci – zapisy wstrzymane do odwołania!

Specjaliści – zapisy na konsultacje: sekretariat@instytut-mz.pl

zdjęcie Michała Trzeszczaka

Michał Trzeszczak

szkoleniowiec
CEO

Specjalista w obszarze koordynacji projektów w sektorze promocji zdrowia. W swojej pracy kieruje się zasadą, że największą przeszkodą dla osiągnięcia długotrwałego sukcesu terapeutycznego stanowi traktowanie zdrowia fizycznego jednostki w całkowitym oderwaniu od jej kondycji psychicznej, wpływu emocji, myśli czy przekonań.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Maciej Zięba

Maciej Zięba

dietetyk kliniczny
kierownik poradni

Zajmuje się w szeroko pojętą sferą zaburzeń jelitowych, ich przyczynami oraz powikłaniami. Pacjenci z jakimi pracuje to osoby cierpiące na przerosty bakteryjne w postaci SIBO czy IMO, zespół jelita drażliwego, WZJG, choroba Crohna czy nietolerancja histaminy. Celem jego działań jest rekonstrukcja mikrobiomu jelitowego mającego wpływ na poprawę zdrowia i komfortu pacjenta.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Weronika Kania

Weronika Kania

dietetyk kliniczny


Dietetyk kliniczny specjalizujący się w dietoterapii dysfunkcji mikrobiomu oraz zaburzeń o podłożu hormonalnym. W swojej praktyce współpracuje głównie z kobietami z problemami takimi jak zaburzenia owulacji, nieregularne miesiączki, PCOS, endometrioza, zaburzenia gospodarki glukozowo-insulinowej czy choroby tarczycy.
Czytaj więcej →

dietetyk Arleta Grzesznik

Arleta
Grzesznik

dietetyk kliniczny

W pracy zawodowej szczególnie bliski jest jej temat pracy z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami glikemii, alergiami pokarmowymi, dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi oraz innymi konsekwencjami zaburzeń mikrobioty jelitowej. Pracuje zarówno z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi. 
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Patrycja Pawicka

Patrycja
Pawicka

dietetyk kliniczny

W IMZ zajmuje się pacjentami z zaburzeniami mikrobiomu jelitowego, w szczególności związanymi z dysfunkcją gospodarki węglowodanowo-insulinowej. Pomaga także pacjentom zmagającym się z chorobami metabolicznymi, takimi jak: cukrzyca, zaburzenia lipidowe, dna moczanowa czy osteoporoza.
Czytaj więcej →

Kinga
Rzepecka

dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny specjalizujący się w zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego, zwłaszcza tych dotyczących jelit. Współpracuje z pacjentami cierpiącymi na celiakię, choroby zapalne jelit czy przerosty mikrobioty jelitowej. Celem współpracy z pacjentami jest poprawa ich komfortu życia oraz dojście do zdrowia.
Czytaj więcej →

dietetyk martyna wysokińska

Martyna
Wysokińska

dietetyk kliniczny

W praktyce zawodowej kładzie nacisk na przywrócenie prawidłowej funkcji jelit i wspiercie układu pokarmowego, poprzez odpowiednio zaplanowaną dietoterapię oraz niezbędną suplementację i probiotykoterapię. Współpracuje z dziećmi i dorosłymi. 
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Karolina Pietrakiewicz

Karolina Pietrakiewicz

dietetyk kliniczny

W gabinecie wykorzystuje interwencje probiotyczne oraz dietoterapię w stanach wynikających z zaburzenia osi mózg-jelita, jak depresja czy IBS. Specjalizuje się w pomocy pacjentom onkologicznym, a także z przerostami mikrobioty układu pokarmowego, w szczególności dotyczących przerostów komponenty grzybiczej (SIFO). 
Czytaj więcej →

usługi dietetyczne

Konsultacje

Sprawdź dostępne warianty współpracy

Shopping Cart

Wielka wyprzedaż!

Zdobądź nasze szkolenia w najniższej możliwej cenie. Skorzystaj z rabatu:

-60% na wszystkie szkolenia

Kod rabatowy:

2024

Uwaga! Ograniczona liczba kodów

* Kod rabatowy ważny do 20.01.2024 lub do wyczerpania. Minimalna wartość zamówienia 250 zł

Zapisz się na newsletter!

Najnowsze odkrycia w dziedzinie mikrobioty i zdrowego stylu życia

Promocje i oferty dostępne tylko dla naszych subskrybentów

Wiedza od ekspertów, która pomoże Ci zadbać o zdrowie