Instytut-mz.pl

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów Instytutu Medycyny Zapobiegawczej. Pacjenci trafiający pod naszą opiekę otrzymują wsparcie uwzględniające między innymi aspekty zmiany sposobu żywienia, stylu życia oraz indywidualnie dobranej suplementacji. To stanowi podstawę naszej pracy.

oskar kaczmarek

Oskar Kaczmarek

specjalista mikrobioty
dyrektor medyczny

Pacjenci – zapisy wstrzymane do odwołania!

Specjaliści – zapisy na konsultacje: sekretariat@instytut-mz.pl

zdjęcie Michała Trzeszczaka

Michał Trzeszczak

szkoleniowiec
CEO

Specjalista w obszarze koordynacji projektów w sektorze promocji zdrowia. W swojej pracy kieruje się zasadą, że największą przeszkodą dla osiągnięcia długotrwałego sukcesu terapeutycznego stanowi traktowanie zdrowia fizycznego jednostki w całkowitym oderwaniu od jej kondycji psychicznej, wpływu emocji, myśli czy przekonań.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Maciej Zięba

Maciej Zięba

dietetyk kliniczny
kierownik poradni

Zajmuje się w szeroko pojętą sferą zaburzeń jelitowych, ich przyczynami oraz powikłaniami. Pacjenci z jakimi pracuje to osoby cierpiące na przerosty bakteryjne w postaci SIBO czy IMO, zespół jelita drażliwego, WZJG, choroba Crohna czy nietolerancja histaminy. Celem jego działań jest rekonstrukcja mikrobiomu jelitowego mającego wpływ na poprawę zdrowia i komfortu pacjenta.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Weronika Kania

Weronika Kania

dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny specjalizujący się w dietoterapii dysfunkcji mikrobiomu oraz zaburzeń o podłożu hormonalnym. W swojej praktyce współpracuje głównie z kobietami z problemami takimi jak zaburzenia owulacji, nieregularne miesiączki, PCOS, endometrioza, zaburzenia gospodarki glukozowo-insulinowej czy choroby tarczycy.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Paulina Muras

Paulina Muras

dietetyk kliniczny

Szczególnie bliskie jest jej postępowanie dietetyczne w przebiegu schorzeń dotyczących skóry i zaburzeń hormonalnych. Współpracuje także z pacjentami zmagającymi się z innymi, szeroko pojętymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, zaburzeniami mikrobioty jelitowej czy chorobami tarczycy.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Patrycja Pawicka

Patrycja Pawicka

dietetyk kliniczny

W IMZ zajmuje się pacjentami z zaburzeniami mikrobiomu jelitowego, w szczególności związanymi z dysfunkcją gospodarki węglowodanowo-insulinowej. Pomaga także pacjentom zmagającym się z chorobami metabolicznymi, takimi jak: cukrzyca, zaburzenia lipidowe, dna moczanowa czy osteoporoza.
Czytaj więcej →

dietetyk kliniczny Karolina Pietrakiewicz

Karolina Pietrakiewicz

dietetyk kliniczny

W gabinecie wykorzystuje interwencje probiotyczne oraz dietoterapię w stanach wynikających z zaburzenia osi mózg-jelita, jak depresja czy IBS. Specjalizuje się w pomocy pacjentom onkologicznym, a także z przerostami mikrobioty układu pokarmowego, w szczególności dotyczących przerostów komponenty grzybiczej (SIFO). 
Czytaj więcej →

Arleta Grzesznik

dietetyk kliniczny

Szczególnie bliskie jest jej postępowanie dietetyczne w przebiegu schorzeń dotyczących skóry i zaburzeń hormonalnych. Współpracuje także z pacjentami zmagającymi się z innymi, szeroko pojętymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, zaburzeniami mikrobioty jelitowej czy chorobami tarczycy. Czytaj więcej →

Martyna Wysokińska

dietetyk kliniczny

W praktyce zawodowej kładzie nacisk na przywrócenie prawidłowej funkcji jelit i wspiercie układu pokarmowego, poprzez odpowiednio zaplanowaną dietoterapię oraz niezbędną suplementację i probiotykoterapię. Współpracuje z dziećmi i dorosłymi. 
Czytaj więcej →

usługi dietetyczne

Konsultacje

Sprawdź dostępne warianty współpracy

Shopping Cart

Zapisz się na newsletter!

Najnowsze odkrycia w dziedzinie mikrobioty i zdrowego stylu życia

Promocje i oferty dostępne tylko dla naszych subskrybentów

Wiedza od ekspertów, która pomoże Ci zadbać o zdrowie